Pierwsze rozstrzygnięcie I edycji konkursu w ramach programu Perły nauki

Program „Perły nauki” został utworzony w zastępstwie konkursu „Diamentowy grant”.

Konkurs dedykowany jest wybitnie uzdolnionym absolwentom studiów pierwszego stopnia lub studentom po ukończeniu trzeciego albo czwartego roku jednolitych studiów magisterskich.

Wśród laureatów I edycji konkursu w ramach programu Perły nauki jest Pan Mikołaj Martyka (K MISMaP), który swoje stypendium ma realizować pod kierunkiem dr Joanny Jankowskiej z Wydziału Chemii UW. W tym roku przygotowuje również pracę magisterską z fotochemii teoretycznej.

Tytuł projektu: „Spolaryzowane organiczne sieci kowalencyjne jako nowy materiał do zastosowań fotowoltaicznych”.

Kwot przyznana przez Ministra: 239 800 zł.

Serdecznie gratulujemy!