Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Program ERASMUS+

Erasmus+ – program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży, którego celem jest wspieranie uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i wolontariuszy w prowadzeniu międzynarodowych projektów służących podnoszeniu kompetencji. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wsparcia mobilności studenckiej w ramach programu!

Studenci kierunków organizowanych i współorganizowanych przez Wydział Chemii UW mogą skorzystać z dwóch typów wyjazdów:

Biuro Współpracy z Zagranicą UW – link do strony www


Aktualności

Dodatkowa tura kwalifikacji (tzw. druga tura „ogólnouniwersytecka”) na częściowe studia zagraniczne w ramach niewykorzystanych miejsc ze stypendium (wyjazd w semestrze letnim).
Termin składania podań – 16.10.2023 lub do wyczerpania liczby stypendiów. Szczegóły i procedura naboru są podane na stronach BWZ:
http://bwz.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/358/2023/09/2023_kom_II_tura_SMS_z_finansami.pdf

ERASMUS+ wyjazdy na studia w roku akademickim 2023/2024:

W systemie USOS widoczne są oferty wyjazdów na studia na rok akademicki 2023/24, które mogą zostać zrealizowane w ramach kierunków prowadzonych i kierunków współtworzonych przez Wydział Chemii UW. Zgłoszenie chęci wyjazdu należy wykonać za pośrednictwem systemu USOS. Konieczne jest jednak spełnienie następujących warunków:

– kwalifikacja nie obejmuje studentów pierwszego roku wszystkich kierunków I-go stopnia. Studenci ostatniego roku studiów pierwszego stopnia mogą aplikować jedynie na wyjazd na pierwszym roku studiów II stopnia w semestrze letnim;

– wymagana jest średnia za poprzedni rok akademicki >3,49;

– wymagana jest potwierdzona znajomość języka na poziomie określonym umową dwustronną.

Termin składania zgłoszeń: 24.02.2023

Szczegółowa lista uczelni, z którymi Wydział Chemii ma podpisane umowy bilateralne zawierająca informację o liczbie wolnych miejsc (określająca również stopień studiów) jest zamieszczona pod poniższym linkiem.

Spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdów na rok akademicki 2023/2024 odbędzie się w czwartek 2 lutego 2023 r. o godz. 16:00.
Link do spotkania: https://meet.google.com/xua-jdky-bvz

Prezentacja ze spotkania organizacyjnego – link

 

Inne możliwości mobilności akademickiej: