Laureaci Stypendium na Start 2024

Od roku akademickiego 2022/2023 Uniwersytet Warszawski oferuje Stypendia na Start w ramach Rektorskiego Funduszu Stypendialnego. Otrzymują je najzdolniejsi nowo przyjęci studenci i doktoranci UW.

Laureaci Stypendium na Start dla Olimpijczyków z Wydziału Chemii UW:

Dominik Duch

Jakub Krajnik

Szymon Różański

Stypendium na Start dla Olimpijczyków – przeznaczone dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich będących laureatami olimpiad przedmiotowych, którzy w postępowaniu rekrutacyjnym na studia uzyskali maksymalną liczbę punktów na podstawie posiadanego tytułu laureata olimpiady przedmiotowej.

Wysokość stypendium w przypadku Stypendium na Start dla Olimpijczyków oraz dla Sportowców wynosi 12 tys. zł, a w przypadku Stypendium na Start dla Doktorantów – 18 tys. zł (wypłacane jednorazowo).

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: www.uw.edu.pl