Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem

26 lutego na Uniwersytecie Warszawskim na zaproszenie rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka wykład wygłosi Tomasz Siemoniak, członek Rady Ministrów, koordynator służb specjalnych. Obowiązuje rejestracja.

Tomasz Siemoniak jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystą Uniwersytetu w Duisburgu.

Był m.in. dyrektorem Programu 1 Telewizji Polskiej, dyrektorem Biura Prasy i Informacji w Ministerstwie Obrony Narodowej, wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej. Od grudnia 2000 roku do połowy 2002 roku był wiceprezydentem Warszawy. W latach 2002–2006 zasiadał w zarządzie Polskiego Radia, a następnie do 2007 roku pełnił urząd wicemarszałka województwa mazowieckiego.

W listopadzie 2007 roku został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, a od 2011 roku pełnił funkcję ministra obrony narodowej. We wrześniu 2014 roku objął urząd wicepremiera. Od 2015 roku jest posłem na Sejm RP.

W grudniu 2023 roku został powołany na stanowisko ministra – członka Rady Ministrów oraz koordynatora służb specjalnych.

Wykład na UW

26 lutego minister Tomasz Siemoniak wygłosi wykład na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu.

Wykład pt. „2 lata wojny. Czy Polska jest zagrożona? rozpocznie się o godzinie 16.00.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, proszone są o przesłanie zgłoszenia pod adresem: promocja(at)uw.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości: WYKŁAD SIEMONIAK.

Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu wyczerpania limitu miejsc. Potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane w wiadomości mailowej.

 

 

Źródło: www.uw.edu.pl