Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rozmowa o edukacji cyfrowej

ChatGPT, rzeczywistość wirtualna, wykorzystywanie narzędzi cyfrowych w nauczaniu – każdy zainteresowany tą tematyką może dołączyć do spotkania online organizowanego w ramach koordynowanego przez UW projektu 4EU+ for Ukraine. Wydarzenie odbędzie się 27 listopada.

4EU+ Coffee Talk on Unconventional Digital Education to spotkanie organizowane w ramach koordynowanego przez UW projektu 4EU+ for Ukraine.

Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w godz. 14.00–16.00 w formie online. Jest ono skierowane do wszystkich zainteresowanych cyfrową edukacją: pracowników, doktorantów, studentów i nie tylko. Będzie to okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń i poznania osób pracujących na innych europejskich uniwersytetach (omawiane będą tematy związane m.in. z ChatGPT, rzeczywistością wirtualną czy wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w nauczaniu).

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Link do spotkania zostanie przesłany w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Sojuszu 4EU+ >>

4EU+ dla Ukrainy

Finansowanie przyznane Uniwersytetowi Warszawskiemu przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej na realizację projektu 4EU+ for Ukraine wynosi 765 200 zł.

Zakłada on wzmocnienie i rozwój współpracy akademickiej pomiędzy partnerskimi uczelniami ukraińskimi (Kijowski Uniwersytet Narodowy im. Tarasa Szewczenki, Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki oraz Charkowski Uniwersytet Narodowy im. Wasyla Karazina) a uczelniami członkowskimi Sojuszu 4EU+, do którego oprócz UW należą: Uniwersytet Karola w Pradze (Czechy), Uniwersytet Genewski (Szwajcaria), Uniwersytet w Heidelbergu (Niemcy), Uniwersytet Kopenhaski (Dania), Uniwersytet Paris-Panthéon-Assas (Francja), Uniwersytet Sorboński (Francja) oraz Uniwersytet w Mediolanie (Włochy).

Solidarni z Ukrainą – finansowanie z programu NAWA

 

Źródło: www.uw.edu.pl