Spotkanie online z prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia – relacja

1 października odbyło się spotkanie online, podczas którego prof. Sławomir Żółtek, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia, odpowiadał na pytania studentów oraz doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące m.in. toku studiów, oferowanego wsparcia i pomocy materialnej, a także funkcjonowania uczelni. Zapis transmisji dostępny jest na kanale YouTube prorektora.

W związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim 2023/2024 prof. Sławomir Żółtek spotkał się online ze studentami i doktorantami Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas transmisji na kanale YouTube oraz na profilu na Facebooku prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia odpowiadał na pytania zadawane przez studentów i doktorantów.

Na stronie www UW zaprezentowane są wybrane pytania, te zadawane przez udostępniony wcześniej formularz, jak i te, które pojawiły się na czacie podczas wydarzenia, wraz z odpowiedziami.

Odpowiedzi na pytania w języku angielskim są umieszczone na stronie www.en.uw.edu.pl (the English text is available on www.en.uw.edu.pl).

Zapis transmisji spotkania z prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia jest dostępny w serwisie YouTube.

Ważne kontakty:

Prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia
Prof. Sławomir Żółtek
prorektor.studia(at)adm.uw.edu.pl
sekretariatstud(at)adm.uw.edu.pl

Centrum Wsparcia Dydaktyki
Biuro ds. Pomocy Materialnej
Biuro ds. Obsługi Kształcenia
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Rzecznik akademicki – ombudsman
Samorząd Studentów
Studencki Ruch Naukowy