Wybory do Rady Wydziału Chemii z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Chemii uprzejmie informuje, że wybory do Rady Wydziału Chemii z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (1 mandat, kadencja 2020-24) odbędą się w dniach:

1 tura: 5-6 czerwca 2023 r.
– 5 czerwca 2023 r. głosowanie zdalne z użyciem internetu (szczegółowe informacje zostaną przesłane pocztą elektroniczną)
– 6 czerwca 2023 r. głosowanie w formie tradycyjnej na Wydziale Chemii dla osób, które nie zagłosowały zdalnie w dniu 5 czerwca (godz. 11.00-13.00 w Gabinecie Prodziekanów). Będzie to wyłącznie oddanie głosu, którego można dokonać w dowolnym momencie w godzinach głosowania.

– 2 tura wyborów odbędzie się 12 (zdalne) i 13 (tradycyjne) czerwca 2023 r., jeżeli w 1 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie
– 3 tura wyborów odbędzie się 15 (zdalne) i 16 (tradycyjne) czerwca 2023 r., jeżeli w 2 turze nie zapadnie rozstrzygnięcie

Ilość mandatów do obsadzenia: 1

Wybory odbędą się w trybie hybrydowym: zdalnie z użyciem uniwersyteckich systemów Ankieter i/lub USOS (szczegóły zostaną przesłane w osobnym liście) oraz w sposób „tradycyjny”. Głosujący sami wybierają najwygodniejszy sposób oddania głosu.

Kandydaci do Rady proszeni są o złożenie podpisanych dokumentów:
– „Zgoda kandydata” oraz „Oświadczenie kandydata” o spełnianiu biernego prawa wyborczego. Można je pobrać ze strony http://www.ukw.uw.edu.pl/text.php?cat=28

Dokumenty można przesłać jako skany (ale tylko bardzo dobrej jakości) na adres poczty WKW lub dostarczyć jako wydruki do Dziekanatu Głównego do 2 czerwca 2023 r. do godz. 14.00

Równocześnie prosimy osoby zainteresowane udziałem w komisji skrutacyjnej o zgłaszanie swoich kandydatur na adres poczty elektronicznej WKW