Szkolenia dla pracowników i doktorantów UW dot. MSCA Postdocotral Fellowships

Serdecznie zapraszamy na szkolenia przygotowane w ramach Działania IV.1.3 dla pracowników i doktorantów UW dot. MSCA Postdocotral Fellowships. „Marie Skłodowska-Curie Actions: Postdoctoral Fellowships” jest adresowane do osób po doktoracie, które maja nie więcej niż 8 lat doświadczenia w pracy badawczej.

• 30.05.2023, 11:00-12:00: webinarium online skierowane jest do naukowców i urzędników wspierających badania, którzy chcą uzyskać informacje na temat systemu finansowania MSCA PF — rejestracja
    • przegląd procedury konkursowej,
    • kryteria kwalifikowalności dla naukowców i instytucji,
    • jak wybrać instytucję goszczącą i opiekuna naukowego,
    • tryb europejski i globalny;
  • 01.06.2023, 11:00-15:00: szkolenie wyłącznie dla naukowców składających wnioski w najbliższym konkursie z terminem zamknięcia 13 września 2023 r. (stacjonarne, szczegóły dot. miejsca w formularzu rezerwacji) — rejestracja
    • Część A: formularze administracyjne,
    • Część B1: doskonałość (Excellence),
    • Część B1: wpływ (Impact),
    • Część B1: wdrożenie (Implementation),
    • Część B2.

Na każde spotkanie należy zarejestrować się osobno. Szkolenia będą prowadzone po polsku LUB po angielsku w zależności od potrzeb.

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl