XIII „Chóralne Akceleracje” Koncert Chórów Wydziałowych UW 26.05.2023

13. „Chóralne Akceleracje” Koncert Chórów Wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego
26 maja 2023 (piątek), godz. 19:00, aula A. Mickiewicza w Auditorium Maximum, Krakowskie Przedmieście 26/28
Wstęp wolny

Koncert to doroczna wspólna inicjatywa chórów wydziałowych naszej uczelni. W tym roku bierze w niej udział pięć zespołów i po raz pierwszy Chór Wydziału Chemii:

• Chór Wydziału Biologii pod dyr. Marty Szeligi
  • Chór Wydziału Chemii pod dyr. Ilony Jaworskiej
  • Chór Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii pod dyr. Karoliny Silkiny
  • Chór Wydziału Fizyki pod dyr. Katarzyny Szewczyk
  • Chór Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki pod dyr. Adrianny Żołnierczuk

Motywem przewodnim tegorocznych Akceleracji jest Dzień Matki. W repertuarze znajdą się utwory chóralne sakralne i świeckie, ludowe, współczesne i rozrywkowe. Wszystkim Mamom dedykowany będzie utwór finałowy, który wykonają wspólnie połączone zespoły.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/akceleracje