Program BioLAB – złóż wniosek do 1 lutego 2023

Jeszcze tylko do 1 lutego można złożyć wniosek do Programu BioLAB 2023-24.

Program BioLAB to roczny staż badawczy dla studentów i studentek nauk biologicznych, medycznych i pokrewnych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, medycyna itp.) w jednej z czterech amerykańskich instytucjach naukowych:

✔️ University of Chicago
✔️ University of Virginia
✔️ University of Texas Southwestern Medical Center
✔️ Oklahoma Medical Research Foundation

Podczas stażu studenci i studentki prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach pod opieką doświadczonych mentorów i mentorek. Wyniki przeprowadzonych badań są często publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę.

Więcej informacji: https://fulbright.edu.pl/biolab/