II nabór wniosków na dofinansowanie organizacji międzynarodowych szkół naukowych

Nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW mogą do końca lutego br. składać wnioski w II naborze na dofinansowanie organizacji międzynarodowych szkół naukowych dla doktorantów i młodych pracowników naukowych.

Celem naboru jest dofinansowanie ze środków Działania IV.4.2 „Międzynarodowe szkoły letnie dla doktorantów i młodych pracowników naukowych” organizacji na Uniwersytecie Warszawskim Międzynarodowych Szkół Naukowych (MSN), w czasie których doktoranci i młodzi pracownicy naukowi będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną o najnowsze światowe odkrycia oraz nawiązać kontakty z osobami, które mogą być zainteresowane podjęciem współpracy naukowej lub przyjęciem ich do swoich grup badawczych (np. staże podoktorskie).

Maksymalna kwota dofinansowania MSN nie może przekroczyć kwoty 150 tys. zł.

Zasady naboru wniosków

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl