Szkolenie z legalizacji pobytu studentów i pracowników zagranicznych

Welcome Point, we współpracy z Urzędem do Spraw Cudzoziemców oraz Wydziałem Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, organizuje szkolenie dotyczące legalizacji pobytu studentów oraz pracowników zagranicznych. Rejestracja trwa do 22 listopada.

Szkolenie na temat legalizacji pobytu studentów i pracowników zagranicznych oraz mobilności akademickiej jest skierowane do osób studiujących bądź zatrudnionych na Uniwersytecie Warszawskim. Zajęcia będą prowadzone przez specjalistów z Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz Wydziału Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Program spotkania:
  • g. 9.30 – 13.00: Moduł I – Szkolenie z legalizacji pobytu studentów zagranicznych UW;
  • g. 13.30 – 16.30: Moduł II – Szkolenie z legalizacji pobytu pracowników zagranicznych UW.
Rejestracja i sprawy organizacyjne

Szkolenie odbędzie się 24 listopada w gmachu UW przy ul. Dobra 55, sala 1.128.
Zajęcia prowadzone będą w języku polskim.
Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja trwa do 22 listopada, godz. 10.00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Welcome Point.

Źródło: www.uw.edu.pl