VII edycja konkursu „Nauka jest dla ludzi”

2 listopada Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęło nabór do VII edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi”. Celem konkursu jest promocja prowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim badań, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne, gospodarcze lub zmieniają rozumienie świata. W ten sposób zachęcamy naukowczynie i naukowców do prezentowania wyników realizowanych projektów. Zwłaszcza tych, dotykających istotnych tematów społecznych, a także takich, które znajdują zastosowanie w gospodarce, instytucjach rządowych lub samorządowych.

Inicjatywa CWiD UW jest skierowana do pracowników etatowych Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantek oraz doktorantów tej uczelni.

Nagrodę stanowią wskazane przez zwycięzców działania promocyjne o łącznej wartości do 15 000 zł brutto.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada do godziny 23:59. Termin zgłoszeń został przedłużony do 20 listopada do godziny 23.59.

Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursowy znaleźć można na stronie internetowej CWiD UW: https://cwid.uw.edu.pl/projekt/nauka-jest-dla-ludzi/