Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konkurs na promocję badań naukowych – edycja dla doktorantów

 

W poniedziałek, 08.07.2024 rozpoczyna się nabór wniosków doktorantów UW na projekty poświęcone promocji badań naukowych.

Celem konkurs organizowanego w ramach Działania III.3.2 „Promocja badań naukowych” jest wyłonienie projektów, które – poprzez popularyzację badań naukowych zrealizowanych na Uniwersytecie Warszawskim – przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu Warszawskiego, jego pracowników oraz prowadzonych badań. Przedmiotem finansowania mogą być np. wykłady, prezentacje, warsztaty, artykuły, publikacje, książki, podcast’y, blogi, strony WWW, których odbiorcami i użytkownikami będą osoby spoza grona naukowego a interesujące się nauką tj. młodzież i ich rodzice, nauczyciele, organizacje pozarządowe czy też decydenci.

Wnioski mogą składać wszyscy doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego kształcący się w szkołach doktorskich Uniwersytetu, którzy w latach 2019-2023 prowadzili prace naukowe i uzyskali wyniki tych badań. Laureaci uzyskają wsparcie finansowe z IDUB w wysokości do 20 000 PLN.

Zakończenie naboru: 13.09.2024, godz. 15:00.

Zasady konkursu

 

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl