Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konferencja „From Molecules to Materials: 1st Workshop on Benchmarking Solid State Properties – BEST-CSP” 09-11.09.2024

Z radością zapraszamy na pierwsze warsztaty organizowane przez BEST-CSP COST Action, które odbędą się na Kampusie Ochota UW w dniach 09 – 11 września 2024.

Co Cię czeka: Zanurz się w ciekawych dyskusjach i sesjach naukowych. Zaangażuj się w rozmowy z czołowymi ekspertami, badaczami i entuzjastami w dziedzinie.

Dlaczego warto uczestniczyć: Zdobędziesz cenną wiedzę, nawiążesz kontakty z rówieśnikami i przyczynisz się do kształtowania takiej dziedziny jak Przewidywanie Struktury Krystalicznej (CSP).

Nagrody za plakaty: Zapraszamy wszystkich studentów! Zaprezentuj swoje badania i miej szansę na wygraną.

Zwrot kosztów: Zarejestrowani uczestnicy mogą starać się o zwrot kosztów zakwaterowania i podróży. Jednak liczba refundacji jest ograniczona, a czas na przesłanie zgłoszenia mija 15 lipca.

Dołącz do nas: Już dziś zarejestruj się pod linkiem: From Molecules to Materials: 1st Workshop on Benchmarking Solid State Properties – BEST-CSP | COST Action CA22107

Więcej o BEST-CSP COST Action: BEST-CSP | COST Action CA22107 – Bringing Experiment and Simulation Together in Crystal Structure Prediction

Zaproszenie (pdf)