Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Gala Programu Mentoringowego UW 18.06.2024

Inkubator UW wraz z klubem Absolwentów UW zaprasza na Galę Finałową Programu Mentoringowego UW. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Auli Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 55.

Czym jest Program mentoringowy UW?
Studiowanie na UW to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale też poznawanie innych ludzi i stawanie się częścią wielkiej, wielopokoleniowej społeczności. W Programie mentoringowym każdemu uczestnikowi na jeden semestr przydzielany jest doświadczony mentor lub mentorka, którzy pomagają w realizacji konkretnych celów pod okiem doświadczonych trenerów monitorujących proces.

Mentorzy biorący udział w programie to znakomite postaci, eksperci z obszarów m.in. startupów, marketingu, medycyny, nauki i technologii, edukacji i CSR, coachingu i umiejętności przyszłości, zarządzania i budowania strategii.

Pierwsza edycja programu odbyła się w roku akademickim 2020/21. Druga i trzecia edycja programu Mentoring UW otrzymały wyróżnienie „Super M” od EMCC European Mentoring and Coaching Council Poland w kategorii Programu Mentoringowego organizowanego przez Instytucję Edukacyjną!

Obecnie trwa czwarta edycja programu, której zwieńczeniem będzie Gala Finałowa Programu Mentoringowego UW.

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/4xQyLkuUfJTXo7yV6
Więcej informacji o Programie na stronie: https://iuw.edu.pl/mentoring/