Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rekrutacja na Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 3-go czerwca trwać będzie rejestracja w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydata UW (irk.uw.pl) na odpłatne Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej na Wydziale Chemii UW w roku akademickim 2024/2025. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, z reguły 2 razy w miesiącu. W ramach studiów studenci będą mieć możliwość odbycia zajęć ćwiczeniowych w Głównym Urzędzie Miar (GUM) i przez specjalistów z Polskiego Centrum Akredytacji (PCA).

Niektóre zjazdy odbywać się będą w systemie hybrydowym, z możliwością zdalnego udziału w nich.

Wymagane dokumenty:

– podanie o przyjęcie na studia wypełnione w systemie IRK UW i wydrukowane z tego systemu,

– odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,

– potwierdzenie złożenia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Studia skierowane są do pracowników laboratoriów chemicznych, diagnostycznych, przemysłowych, do pracowników instytucji i organizacji zajmujących się szeroko rozumianą ochroną środowiska i do osób będących pracownikami różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie internetowej Wydziału Chemii UW w zakładce Kandydaci > Studia podyplomowe > Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej: https://www.chem.uw.edu.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-w-zakresie-metrologii-chemicznej/

Czekamy na Państwa w najlepszej polskiej uczelni wyższej.

ZARZĄDZENIE NR 4/2024 Prodziekana ds. Studenckich Wydziału Chemii z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie trybu, zasad i terminów postępowania rekrutacyjnego na studia podyplomowe Metrologia chemiczna oraz w sprawie wysokości, terminu i zasad wnoszenia opłat za studia w roku akademickim 2024/2025

 

Kierownik Studiów Podyplomowych

Prof. dr hab. Ewa Bulska