Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

BraveCamp po raz dwunasty

Rozpoczęła się rekrutacja na BraveCamp, czyli akademię przedsiębiorczości, która skierowana jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca.

W akademii przedsiębiorczości BraveCamp uczestniczą studenci i doktoranci UW oraz WUM, którzy rozwijają swoją przedsiębiorczość i kompetencje biznesowe.

Szkolenia pod okiem ekspertów

Tegoroczna – dwunasta – edycja akademii odbędzie się od 14 do 20 września w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków biznesowych, marketingowych oraz zajmujących się sztuką prezentacji.

Podczas BraveCamp uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, dotyczących m.in. modelu biznesowego Lean Canvas, analizy rynku, analizy konkurencji, budowy marki i jej komunikacji, unikatowej propozycji sprzedaży (USP), społecznej odpowiedzialności biznesu czy w zajęciach związanych z zasobami i budżetem.

Wyjazd zakończy się Galą Finałową – Demo Night w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. Autorzy najlepszych projektów będą mieli okazję przedstawić jury swoje projekty biznesowe, naukowe czy te dotyczące ekonomii społecznej.

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>.  Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa z zespołem Inkubatora UW.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Inkubatora UW. Pytania można kierować pod adresem: konsultacje(at)inkubator.uw.edu.pl.

Źródło: www.uw.edu.pl