Dzień Otwarty UW 2024

To ważny dzień dla kandydatów na studia. Jeszcze przed rozpoczęciem rekrutacji będą mieli okazję poznać Uniwersytet. 20 kwietnia na Kampusie Głównym UW zbiorą się przedstawiciele wszystkich wydziałów i jednostek uczelni, by przedstawić swoją ofertę przyszłym studentom. Dzień Otwarty UW rozpocznie się o godz. 10.00.
Numer stoiska informacyjnego Wydziału Chemii UW w hali wystawowej to 13. Serdecznie zapraszamy!

Ponad sześćdziesiąt stoisk informacyjnych będzie czekało na wszystkich zainteresowanych studiami na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją ofertę przedstawią nie tylko reprezentanci wydziałów, katedr i instytutów, ale również szkoły doktorskie, Klub Uczelniany AZS UW, Uniwersytet Otwarty UW, Sojusz 4EU+, Inkubator UW, Teatr Hybrydy, Teatr Tańca „Warszawianka”, Muzeum UW czy Radio Kampus.

Dzień Otwarty to dobra okazja do lepszego poznania największej uczelni w kraju: oferty studiów, zasad rekrutacji, działalności kół naukowych, wolontariatu czy zespołów kulturalnych i drużyn sportowych.

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia w godz. 10.00–16.00 na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Tego dnia odbędzie się m.in. gra „Historia kołem się toczy”, quiz artystyczny, symulacje medyczne, warsztaty pisarskie, slawistyczny piknik naukowy i spotkania z przedstawicielami kół naukowych. Będzie można również porozmawiać ze studentami i dowiedzieć się, co oferuje UW w ramach programu Erasmus+. Swoje stoisko będzie miała także Fundacja DKMS.

Rekrutacja 2024/2025

Rejestracja na rok akademicki 2024/2025 na studia prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim rozpocznie się 6 czerwca 2024 roku. Harmonogram rekrutacji na studia I stopnia, jednolite studia magisterskie i studia II stopnia dostępny jest na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.

Zapisy prowadzone są przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Zainteresowani studiami na UW mogą zapoznać się z ofertą studiów oraz terminami i zasadami rekrutacji na rok akademicki 2024/2025, które znajdują się w systemie IRK.

Źródło: www.uw.edu.pl