Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Udział Drużyny Sportowej WCh UW ObiegUWka w Półmaratonie Warszawskim oraz Biegu na Piątkę

24 marca 2024 roku zawodnicy i zawodniczki ObiegUWki wystartowali w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim i biegu towarzyszącym – New Balance Bieg na Piątkę. 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski to największe wiosenne wydarzenie sportowe w Polsce kierowane zarówno do profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów.

Skład naszej chemicznej drużyny sportowej w Półmaratonie Warszawskim:

Piotr Garbacz
Marcin Strawski
Jan Krajczewski

Skład naszej chemicznej drużyny sportowej w Biegu na Piątkę:

Dorota Kuchnio
Karolina Dudzińska
Magdalena Winkowska-Struzik
Jan Romański
Maciej Chotkowski

Półmaraton Warszawski to rokrocznie pierwsze prawdziwie wiosenne wydarzenie biegowe w Polsce. Niezmiennie od lat w marcu w stolicy spotykają się tysiące biegaczy, by na dobre otworzyć sezon startowy. Największy w Polsce półmaraton jest okazją do sprawdzenia swojej formy po zimowym okresie budowania formy lub do sportowego, radosnego rozpoczęcia cieplejszej pory roku.

Bieg towarzyszący – New Balance Bieg na Piątkę

Zwyczajem marcowego półmaratonu jest bieg towarzyszący na dystansie 5 kilometrów. Zgodnie z tradycją odbył się zatem New Balance Bieg na Piątkę. Była to świetna okazja do sprawdzenia się na krótkim dystansie i walki o poprawienie życiówki lub do debiutu w biegu ulicznym.

Każda osoba przekraczająca linię mety otrzymała pamiątkowy medal.

Wszystkich pracowników i doktorantów Wydziału Chemii UW zachęcamy do dołączenia do naszej drużyny sportowej. Oderwijcie się od biurek i poczujcie, jak smakuje sportowa rywalizacja. Bo nic tak nie zbliża ludzi do siebie, jak wspólne dążenie do celu i radość na mecie. Udział w biegu to emocje na najwyższym poziomie od startu do mety, a także znakomita okazja do integracji w grupie współpracowników.

Zapraszamy również do śledzenia fanpage’u ObiegUWki: https://www.facebook.com/ObiegUWka/?ref=page_internal