Głosowanie nad zamknięciem zebrań wyborczych do Kolegium Elektorów UW i RW 08.03.2024

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że

głosowanie nad zamknięciem zebrań wyborczych do Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego i Rady Wydziału dla nauczycieli akademickich niebędących profesorami, profesorami uczelni ani doktorami habilitowanymi (kadencja 2024-28)

odbędzie się:

8 marca 2024 w godz. 10.00-18.00 (osobne głosowanie dla każdego z zebrań)

– gdy zostanie wybrana opcja zamknięcia zebrania ogłoszone zostaną nowe wybory mające na celu obsadzenie wolnych mandatów
– gdy opcja zamknięcia zebrania nie zostanie wybrana kolejne tury aktualnych wyborów będą kontynuowane z bieżącą listą kandydatów

Głosowanie odbędzie się w trybie zdalnym, szczegóły zostaną przesłane pocztą elektroniczną.