Rejestracja na kursy UOUW

Hindi dla początkujących, letni kurs języka japońskiego czy warsztaty poprawności ortograficznej, interpunkcyjnej i gramatycznej to przykładowe tematy w ofercie 265 kursów Uniwersytetu Otwartego UW. Rejestracja na zajęcia w trzecim trymestrze roku akademickiego 2023/2024 rozpoczęła się 4 marca.

1 marca Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego (UOUW) opublikuje listę kursów dostępnych w trzecim trymestrze roku akademickiego 2023/2024. Propozycje obejmują szerokie spektrum zagadnień: od nauk humanistyczno-społecznych do przyrodniczych i ścisłych. Oferowane kursy reprezentują sześć dziedzin wiedzy: kultury i idee; języki świata; człowiek i społeczeństwo; prawo, biznes i IT; nauka i środowisko oraz rekreacja i hobby.

Kursy UOUW przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat.

Pełna lista dostępnych kursów znajduje się na stronie Uniwersytetu Otwartego UW.

Rejestracja rozpocznie się 4 marca o godz. 10.00. Aby zapisać się na kursy, należy mieć konto słuchacza UOUW.

Źródło: www.uw.edu.pl