Gala Finałowa 11. edycji BraveCampu 16.02.2024

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Galę Finałową 11. edycji BraveCampu!

Kiedy? Gala Finałowa DemoNight – odbędzie się 16 lutego 2024 r. o godzinie 17:30 w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Dobra 56/66, Sala widowiskowa, poziom -1.

Gala jest wyjątkowym wydarzeniem zwieńczającym wytężoną pracę uczestników i uczestniczek Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp.

Jest to niezwykły moment kiedy nauka styka się z przedsiębiorczością. Widzowie mają szansę przekonać się, jak wiele różnorodnych projektów i pomysłów realizują przedsiębiorczy studentki i studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

O samej Akademii więcej na stronie: https://iuw.edu.pl/brave-camp/.

Przebieg wydarzenia:

10 wybranych w preeliminacjach uczestników Akademii zaprezentuje swój projekt na scenie w formie 3-minutowego pitchingu, po którym nastąpi 2-minutowa seria pytań do uczestnika.

Pytania może zadawać Jury jak i widownia.

W Jury 11. edycji BraveCampu zasiądą:

• Hubert Czajka, Head of Digital Solutions Development w Nordea;
  • Małgorzata Badowska, Partner w Kancelarii Prawnej GESSEL;
  • Krzysztof Gulda, Członek zarządu UWRC sp. z o.o.,
  • dr Michał Kurzelewski, Dyrektor Medyczny Pfizer Polska;
  • Aga Maciejowska, CEO & co-founder w Plan Be Eco;
  • prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski, Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju WUM.

Sekretarze Jury: Jacek Sztolcman założyciel Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Anna Żmijewska – kierownicza Inkubatora UW.

Uczestnicy powalczą o trzy nagrody finansowe:

• 1 miejsce: 6 tysięcy złotych
  • 2 miejsce: 4 tysiące złotych
  • 3 miejsce: 2 tysiące złotych

Dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności i nagroda absolwentów poprzednich edycji BraveCampu.

Zapisz się w formularzu i weź udział w wydarzeniu: https://iuw.edu.pl/brave…/brave-camp-2024z-formularz-gala/.

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są Pfizer Polska i Nordea Polska.