Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Spotkanie z przewodniczącą Parlamentu Europejskiego

15 lutego na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się spotkanie z Robertą Metsolą, przewodniczącą Parlamentu EuropejskiegoObowiązuje rejestracja.

Roberta Metsola jest pochodzącą z Malty prawniczką specjalizującą się w prawie europejskim. Po akcesji Malty do Unii Europejskiej pracowała w stałym przedstawicielstwie jako specjalistka ds. prawnych. W 2013 roku została wybrana na posłankę do Parlamentu Europejskiego. Od 2022 roku piastuje stanowisko przewodniczącej tej instytucji.

15 lutego Roberta Metsola będzie gościła na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie połączone z debatą ze studentami rozpocznie się o godz. 14.15 w Sali Kolumnowej Wydziału Historii UW na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, proszone są o przesłanie zgłoszenia pod adresem: promocja(at)uw.edu.pl do 11 lutego, wpisując w tytule wiadomości: SPOTKANIE METSOLA.

Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia – ze względu na konieczność przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa – należy przybyć na wydarzenie o godz. 13.00 z dokumentem tożsamości.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

 

Źródło: www.uw.edu.pl