Laureaci konkursu Złoty Medal Chemii 2023

Miło nam poinformować, że laureatami konkursu „Złoty Medal Chemii” organizowanego przez IChF PAN oraz firmę DuPont na najlepszą pracę licencjacką z chemii obronioną w Polsce w 2023 roku zostało dwoje studentów związanych z naszym Wydziałem:

• Pani Róża Okoń (zdobywczyni Złotego Medalu, podopieczna dr hab. Katarzyny Jarzembskiej, prof. ucz. oraz dr. Rafała Szabli z Politechniki Wrocławskiej),
  • Pan Kamil Szychta (zdobywca wyróżnienia, podopieczny dr Joanny Jankowskiej).

Laureaci konkursu realizowali swoje prace licencjackie na kierunku chemia w ramach MISMaP.

Serdecznie gratulujemy!