Trwa rejestracja na kursy UOUW

Filozoficzny self care, kurs języka tureckiego, archeologia epoki lodowcowej – na słuchaczy Uniwersytetu Otwartego UW czeka piętnaście propozycji kursów w drugim trymestrze roku akademickiego 2023/2024. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które mają ukończone szesnaście lat i założyły konto słuchacza.

Oferowane przez jednostkę kursy to zajęcia podnoszące kompetencje i rozwijające umiejętności w sześciu obszarach tematycznych: kultury i idee, języki świata, człowiek i społeczeństwo, prawo, biznes i IT, nauka i środowisko oraz rekreacja i hobby. W aktualnie dostępnej – styczniowej – ofercie dostępnych jest piętnaście kursów.

Wśród propozycji są m.in. kursy języków obcych, zajęcia twórczego pisania, negocjacji czy podstaw logistyki. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w trybie stacjonarnym lub zdalnym.

Pełna oferta zajęć Uniwersytetu Otwartego UW w II trymestrze wraz z formularzem rejestracyjnym jest dostępna na stronie jednostki.

Do 26 stycznia do godz. 17.00 trwa przyjmowanie zgłoszeń dla chętnych do prowadzenia kursów w III trymestrze 2023/2024 oraz intensywnych kursów letnich. Zajęcia powinny rozpoczynać się od 15 kwietnia i kończyć najpóźniej 31 lipca.

1 marca zostanie opublikowana nowa oferta zajęć III trymestru. Zapisy rozpoczną się 4 marca o godz. 10.00.

Źródło: www.uw.edu.pl