Akademia Komunikacji Naukowej

Zapisy na szkolenia w lutym już otwarte!

Wraz z początkiem lutego rozpoczyna się nowy cykl szkoleń pt. Akademia Komunikacji Naukowej. Jest to projekt skierowany do nauczycieli akademickich z grupy badawczo-dydaktycznej i badawczej UW.

Do głównych zadań projektu należą: wspieranie rozwoju kompetencji umiejętności potrzebnych w komunikacji naukowej, przygotowanie badaczy i badaczek do współpracy z mediami oraz wspieranie rozwoju umiejętności przydatnych podczas wystąpień publicznych.

Program projektu powstał w odpowiedzi na zgłaszane przez pracowników naszej uczelni potrzeby w obszarze komunikacji naukowej, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z mediami oraz wystąpień publicznych. Ze względu na charakter projektu – szkolenia będą się odbywać  zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych. Program zajęć przygotowano z myślą o jak najbardziej praktycznym zastosowaniu prezentowanych narzędzi i umiejętności.

Program Akademii Komunikacji Naukowej powstał w ramach współpracy Biura Spraw Pracowniczych (Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich) oraz Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Akademii Komunikacji Naukowej 2024 – plik PDF

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=108

Koordynatorem szkoleń ogólnodostępnych ze strony Biura Spraw Pracowniczych jest p. Daria Rybicka-de Cock, do której uczestnicy mogą zgłaszać pytania i uwagi. Kontakt: daria.rybicka@uw.edu.pl

Koordynatorem szkoleń dedykowanych ze strony Centrum Współpracy i Dialogu UW jest dr Tatiana Witkowska. Kontakt: tatiana.witkowska@uw.edu.pl