„Zakochana w nauce” – otwarcie Parku Marii Skłodowskiej-Curie 11.01.2024

W imieniu Burmistrz Doroty Stegienki, Rady i Zarządu Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszamy na oficjalne otwarcie Parku Marii Skłodowskiej-Curie. Z tej okazji 11 stycznia 2024 r. o godz. 10.00 w Parku zostanie otwarta wystawa plenerowa „Zakochana w Nauce”, poświęcona patronce parku.

Tego samego dnia o godz. 11.00 w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej przy ul. Wawelskiej 56 odbędzie się spotkanie z prof. Tomaszem Pospiesznym, w trakcie którego będzie można dostać jego książkę poświęconą Marii Skłodowskiej-Curie „Zakochana w nauce”. Tomasz Pospieszny jest profesorem, wykładowcą na Wydziale Chemii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i biografem Marii Skłodowskiej-Curie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 8 stycznia 2024 r. telefonicznie: 22 443 96 82 lub mailem: klaudia.kwiatkowska@um.warszawa.pl.