Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej – rekrutacja do 19 stycznia 2024 r.

Szanowni Państwo,

Przypominamy,

Do 19 stycznia 2024 r. trwa rejestracja na odpłatne Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydata UW (irk.uw.pl). Uwaga! Zajęcia rozpoczynają się od semestru letniego roku akademickiego 2023/2024!

Są jeszcze wolne miejsca !!!

Studia metrologiczne gwarantują pozyskanie bądź poszerzenie i przyswojenie specjalistycznej wiedzy praktycznej z dziedziny Metrologii Chemicznej. Dają możliwość  bezpośredniego udziału w ciekawych i wyjątkowych zajęciach warsztatowych prowadzonych przez specjalistów-praktyków z metrologii, w tym szczególnie metrologii chemicznej.

W roku akademickim 2023/2024 (od semestru letniego) zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, z reguły 2 razy w miesiącu. W ramach studiów studenci mają możliwość odbycia zajęć ćwiczeniowych w Głównym Urzędzie Miar (GUM) i w Polskim Centrum Akredytacyjnym (PCA).

Wymagane dokumenty:

– podanie o przyjęcie na studia wydrukowane z systemu Internetowa Rekrutacja Studentów (IRK) UW,

– odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,

– potwierdzenie złożenia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Studia skierowane są do pracowników laboratoriów chemicznych, diagnostycznych, przemysłowych, do pracowników instytucji i organizacji zajmujących się szeroko rozumianą ochroną środowiska i do osób będących pracownikami różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie internetowej Wydziału Chemii UW w zakładce Kandydaci > Studia podyplomowe > Studia Podyplomowe w zakresie Metrologii Chemicznej: https://www.chem.uw.edu.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-w-zakresie-metrologii-chemicznej/

Czekamy na Państwa w najlepszej polskiej uczelni wyższej.

 

Kierownik Studiów Podyplomowych

Prof. dr hab. Ewa Bulska