Laureaci sesji plakatowej Magistrantów rok akademicki 2022/2023

Sesja plakatowa Magistrantów rok akademicki 2022/2023

Podczas tegorocznej sesji plakatowej, która odbyła się w dniach 30.05. – 20.06.2023 r., wyniki swoich badań zaprezentowało 80 Magistrantów.

Członkowie Komisji oceniającej plakaty zgodnie przyznali, iż podjęli trudną decyzję, gdyż wszystkie prezentacje były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i estetycznym.

Laureatami zostali:

• Zakład Dydaktyczny Chemii Fizycznej i Radiochemii:

Pani Kinga Wasiluk z Pracowni Spektroskopii Jądrowego Rezonansu Magnetycznego.

• Zakład Dydaktyczny Chemii Organicznej i Technologii Chemicznej:

Pan Jan Dudziński z Pracowni Syntezy Metaloorganicznej.

W dniach 05 – 07.06.2023 r. odbyły się wystąpienia ustne Magistrantów. Z każdego Zakładu Dydaktycznego zostały nagrodzone następujące osoby:

• Zakład Dydaktyczny Chemii Organicznej i Technologii Chemicznej:

Zwycięzca: Pan Jakub Kowalski z Pracowni Syntezy Organicznych Nanomateriałów i Biomolekuł;

Pani Eliza Rajkowska z Pracowni Chemii Bioorganicznej i Medycznej;

Pan Filip Giemza z Pracowni Chemii Związków Naturalnych.

• Zakład Dydaktyczny Chemii Fizycznej i Radiochemii oraz Zakład Dydaktyczny Chemii Teoretycznej i Strukturalnej:

Zwycięzca: Pan Krystian Pupel z Pracowni Spektroskopii i Oddziaływań Międzycząsteczkowych;

Pan Oskar Grabowski z Pracowni Elektrochemicznych Źródeł Energii;

Pani Paulina Końska z Pracowni Elektrochemii;

Pan Mikołaj Martyka z Pracowni Spektroskopii i Oddziaływań Międzycząsteczkowych.

• Zakład Dydaktyczny Chemii Nieorganicznej i Analitycznej:

Zwycięzca: Pani Zuzanna Pszczółkowska z Pracowni Chromatografii i Analityki Środowiska;

Pan Piotr Sekuła z Pracowni Teorii i Zastosowań Elektrod;

Pan Michał Ścibisz z Pracowni Teoretycznych Podstaw Chemii Analitycznej.

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego przeprowadzili głosowanie wśród Studentów, Członków RSS WCh oraz Komisji powołanych przez RSS WCh – wyróżniono 3 plakaty:

1 miejsce:

Pani Aleksandra Zwolennik z Pracowni Krystalochemii;

2 miejsce:

Pan Bartłomiej Trojanowski z Pracowni Teoretycznych Podstaw Chemii Analitycznej;

3 miejsce:

Pani Barbara Januszewska z Pracowni Teoretycznych Podstaw Chemii Analitycznej.

Wszystkim Laureatom, a także Kierownikom i Opiekunom prac serdecznie gratulujemy.

Dyplomy zostaną wręczone przez Panią Dziekan prof. dr hab. Beatę Krasnodębską -Ostręgę podczas uroczystości Graduacji rocznika.

dr Katarzyna Pałka,

Koordynator Sesji Plakatowej WCh UW