Klub Innowacji UW – Inkubator Innowacyjności

Już 27 kwietnia o godz. 15:00 zapraszamy na kolejną edycję Klubu Innowacji UW. Podczas spotkania przedstawiciele otoczenia społeczno-gospodarczego UW będą mieli okazję zapoznać się z projektami badawczo-rozwojowymi realizowanymi w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”.

Wśród prezentowanych tematów znajdą się następujące zagadnienia:

• produkcja nawozów organicznych (dr Katarzyna Goździk, Wydział Biologii UW / spółka spin-off AmerLab),
  • wykorzystanie mechanizmów gier i grywalizacji w procesach rozwoju kompetencji oraz w edukacji (dr Michał Mijal, Wydział Zarządzania UW / spółka spin-off EduGram),
  • innowacyjna na skalę światową metoda renowacji obrazów malowanych na płótnie (dr hab. Marcin Karbarz prof. ucz., Wydział Chemii UW).

Kwietniowa edycja Klubu Innowacji odbędzie się w formie prezentacji on-line. Czas trwania spotkania to ok. 60 min. Osoby zainteresowane otrzymaniem linku do spotkania prosimy o wysłanie maila na adres pplatek@uott.uw.edu.pl. Jako temat prosimy podać KLUB UW.

Źródło: www.uott.uw.edu.pl