Laureat konkursu NCN OPUS 22+LAP/Weave

Projekt naukowca z Wydziału Chemii został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu ogłoszonego przez NCN w dniu 15 września 2021 r.

OPUS 22+LAP/Weave – konkurs na projekty badawcze realizowane przez polskich naukowców we współpracy z zespołami z Niemiec oraz Słowenii.

Laureatem konkursu OPUS 22+LAP/Weave został:

• dr hab. Wojciech Sławiński (Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii) – kierownik projektu,
    prof. dr Reinhard Neder (Friedrich-Alexander-University Erlangen-Nuremberg) – kierownik projektu po stronie partnera zagranicznego;
    tytuł projektu: „Asferyczny model atomu – odkrywanie nowych metod udokładniania struktur materiałów częściowo nieuporządkowanych”,
    przyznane finansowanie: 1 952 000,00

Serdecznie gratulujemy!