Kursy Uniwersytetu Otwartego UW

Kto traci, a kto zyskuje na inflacji? Jak nie paść ofiarą manipulatora w trakcie negocjacji? Jak starzeje się mózg i umysł? Angielski dla bojących się mówić czy biznes w sieci to przykładowe tematy w ofercie ponad 250 kursów Uniwersytetu Otwartego UW. Rozpoczęła się rejestracja na zajęcia w drugim trymestrze roku akademickiego 2022/2023.

Uniwersytet Otwarty UW opublikował ofertę zajęć dydaktycznych prowadzonych w trybie zdalnym i stacjonarnym w nowym trymestrze. Są to kursy podnoszące kompetencje i rozwijające umiejętności w sześciu obszarach tematycznych: kultury i idee, języki świata, człowiek i społeczeństwo, prawo, biznes i IT, nauka i środowisko oraz rekreacja i hobby.

UOUW przygotował 60 nowych propozycji zajęć, m.in.:

• „Wszystko o imionach: nazwy osobowe dawniej i dziś” – kurs stacjonarny,
  • „Inflacja – kto traci, kto zyskuje” – kurs online,
  • „Angielski dla tych, którzy boją się mówić” (poziom A2) – kurs online,
  • „Podstawy uczenia maszynowego w Pythonie” – kurs stacjonarny,
  • „Superfood – co biochemia roślin mówi nam o prozdrowotnych właściwościach żywności” – kurs online.
Ucz się od najlepszych!

Kontynuowany będzie cykl wykładów „Ucz się od najlepszych!”, a w nim kursy online każdorazowo prowadzone przez innego eksperta z danej dziedziny:

• „Żądza pieniądza – wszystko, co chcieliście wiedzieć o pieniądzach, ale baliście się zapytać”,
  • „Inne spojrzenie – wybrane mniejszości narodowe, etniczne oraz grupy etnoregionalne w Polsce”.

Zajęcia UOUW przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat. Opłaty za kursy 30-godzinne rozpoczynają się od 325 zł.

Pełna lista dostępnych kursów znajduje się na stronie Uniwersytetu Otwartego UW >>
Rejestracja odbywa się przez stronę UOUW. Aby zapisać się na zajęcia, należy mieć konto słuchacza UOUW.

Uniwersytet Otwarty UW >>

Źródło: www.uw.edu.pl