Konkurs na rozszerzenie zakresu usług akredytowanych funkcjonującego laboratorium akredytowanego na UW

Kierowników funkcjonujących laboratoriów Kampusu Ochota UW zapraszamy do składania wniosków w kolejnym konkursie przygotowanym w ramach Działania I.4.1 „Wzmocnienie potencjału core‐facility w kampusie Ochota”.

Nowy konkurs, nabór do którego rozpoczął się 21.11.2022 ukierunkowany jest na wyłonienie projektów dotyczących podjęcia przez laboratorium rozszerzenia zakresu usług akredytowanych funkcjonującego laboratorium akredytowanego na Uniwersytecie Warszawskim zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego.

O kwotę nie większą niż 10 000 zł można aplikować do 23.12.2022 r.

Zasady konkursu

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl