Uroczystość wręczenia Medalu im. Włodzimierza Kołosa [RELACJA]

W dniu 17 listopada 2022 r. w Auli AB CNBCh UW odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Włodzimierza Kołosa. W tym roku laureatem Medalu Kołosa został Profesor Jacek Klinowski z University of Cambridge, Wielka Brytania. Podczas uroczystości Profesor Klinowski wygłosił Wykład Kołosa zatytułowany: „W poszukiwaniu nowych struktur krystalicznych” („In the Search for New Crystalline Structures”).

Natomiast 18 listopada Profesor Klinowski wygłosił Seminarium Wydziałowe: „Praca w rezonansie jądrowym przez pryzmat doświadczeń prof. Jacka Klinowskiego” („Nuclear Magnetic Resonance Research – a Personal Experience”).

Fot. Karolina Dudzińska/WCh UW