Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Proces rekrutacji

Chcesz studiować na UW?

Przeczytaj jak to zrobić…

  1. Utwórz konto w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów).
  2. Wybierz kierunek studiów (np. studia I stopnia, kierunek chemia).
  3. Na stronie kierunku studiów w IRK zapisz się na studia. Przez kolejne etapy przeprowadzą Cię polecenia systemu. Pamiętaj, że w tym roku zapisy na studia prowadzimy od 6 czerwca 2022 r.
  4. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej – wysokość opłaty rekrutacyjnej będzie widoczna w systemie.
  5. W dniu ogłoszenia wyników rekrutacji sprawdź na swoim koncie IRK czy zostałeś zakwalifikowany na studia.
  6. Jeśli otrzymasz komunikat o zakwalifikowaniu na studia, dostaniesz również informację w jakim terminie w dziekanacie WChUW należy złożyć dokumenty.
  7. Gdy w pierwszej turze składania dokumentów nie zostaniesz zakwalifikowany i znajdziesz się na liście rezerwowej nie martw się i czekaj na zmiany na liście rankingowej. Gdy otrzymasz informację o kwalifikacji dostarcz dokumenty w wyznaczonym terminie.
  8. Warunkiem przyjęcia na wszystkie kierunki prowadzone na Wydziale Chemii UW jest dostarczenie zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Skierowanie na takie badania pobierz ze swojego konta IRK, nawet zanim zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji. Zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do studiowania MUSI być dostarczone do 31.08.2023. Brak ważnego zaświadczenia spowoduje, że nie zostaniesz przyjęty na studia.