Otwarcie XXX Studenckiej Sesji Plakatowej [RELACJA]
21 05 2026
21 maja 2026 roku odbyło się uroczyste otwarcie XXX Studenckiej Sesji Plakatowej – Prezentacja Prac Magisterskich.
Na uroczystość przybyli: władze, pracownicy, doktoranci i studenci WCh UW oraz zaproszeni goście.
Sesję otworzył Prodziekan ds. studenckich – dr hab. Maciej Chotkowski, prof. ucz.
Plakaty będą eksponowane do dnia 12 czerwca 2026 r.
Podczas sesji plakatowej Studenci zaprezentują wyniki swoich prac magisterskich realizowanych w roku akademickim 2025/2026.
Koordynatorką sesji jest dr Katarzyna Pałka.
***
Prezentacje referatów posterowych będą odbywały się w następującym porządku:
25.05.2025 r. (poniedziałek) – prezentacje Magistrantów – Zakład Chemii Organicznej i Technologii Chemicznej; sala MSC, godz. 10.00-13.00
26.05.2026 r. (wtorek) – prezentacje Magistrantów – Zakład Chemii Fizycznej i Radiochemii oraz Zakład Chemii Teoretycznej i Strukturalnej; sala MSC, godz. 10.00-13.00
27.05.2026 r. (środa) – prezentacje Magistrantów – Zakład Chemii Nieorganicznej i Analitycznej; sala MSC, godz. 9.00-11.30.
Za najlepsze plakaty i wystąpienia będą przyznawane nagrody oraz wyróżnienia.
Zachęcamy do zapoznania się z abstraktami!
Abstrakty zostały zamieszczone na stronie: https://www.chem.uw.edu.pl/2026/05/20/sesja-plakatowa-magistrantow-2025-2026-abstrakty/.

Fot. Karolina Dudzińska/WCh UW









