Seminarium CeNT 26.07.2017
24 lipca 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium, które poprowadzi dr Ellinor Haglund z Rice University (USA). Tytuł seminarium to: „Uncovering the Molecular Details Behind the Disease-Associated Mutations Identified in Leptin, and the role of the Pierced Lasso Topology”.

Seminarium odbędzie się 26 lipca 2017 (środa) o 14:30 w Centrum Nowych Technologii przy ul. Banacha 2C, sala seminaryjna 4050 (IV p.).

W załączniku zaproszenie.

Seminarium CeNT 29.06.2017
26 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład Dr Cecilia Winata z Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie zatytułowany:The zebrafish as a model for studying RNA Biology”. Wykład odbędzie się w CeNT UW w czwartek, 29 czerwca o godz. 12.00, w sali 0142.

Seminarium Wydziałowe 29.06.2017
14 czerwca 2017

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na SEMINARIUM WYDZIAŁOWE

29 czerwca 2017 (czwartek), o 12:00,

Dr FREDERIC LAMATY
[Institut des Biomolecules Max Mousseron (IBMM), Universite de Montpellier, Francja]

wygłosi wykład

„Olefin metathesis for the preparation of heterocycles: from polymeric support to alternative solvents”

Serdecznie zapraszam Pracowników, Doktorantów i Studentów Wydziału Chemii, oraz inne zainteresowane osoby.

Seminarium Wydziałowe 23.06.2017

23 czerwca 2017 (piątek), o 14:30,

Prof. TAKUMI WATANABE
(Institute of Microbial Chemistry (BIKAKEN),
Tokyo Laboratory of Synthetic Organic Chemistry,
3-14-23 Kamiosaki Shinagawa-ku, Tokio, Japonia)

wygłosi wykład

„Catalytic asymmetric total synthesis of leucinostatin A”

Seminarium Wydziałowe 22.06.2017

22 czerwca 2017 (czwartek), o 15:00,

Dr RICHARD CAMPBELL
(Institut Laue-Langevin, Grenoble, Francja)

wygłosi wykład

„Non-equilibrium Effects in Oppositely Charged Polyelectrolyte/Surfactant Mixtures at the Air/Water Interface – Insight from Neutron Reflectometry and Complementary Techniques”

Seminarium CeNT 22.06.2017
13 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład, który zaprezentuje Dr hab. Paweł Niewiadomski  z Centrum Nowych Technologii UW zatytułowany „Gli transcription factors –a roadmap from biochemistry to therapy”. Wykład odbędzie się w CeNT UW w  czwartek, 22 czerwca o godz. 12.00, w sali 0142.

Seminarium Wydziałowe 14.06.2017
07 czerwca 2017

14 czerwca 2017 (środa), o 15:00,

Dr hab. WOJCIECH DZWOLAK, prof. UW

(Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego)

wygłosi wykład

„Zjawisko amyloidogenezy białek i peptydów”

Seminarium CeNT 08.06.2017
06 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład, który zaprezentuje Dr Stanisław Dunin-Horkawicz z Centrum Nowych Technologii UW zatytułowany „Design of new protein structures”. Wykład odbędzie się w CeNT UW w najbliższy czwartek, 8 czerwca o godz. 12.00, w sali 0142.

Seminarium CeNT 02.06.2017
31 maja 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Roberta E. Rhoadsa z Louisiana State University zatytułowany: „Synergistic Application of Organic Chemistry and Biochemistry to Illuminate the Translation and Turnover of Messenger RNA”. Wykład Prof. Rhoadsa odbędzie się w CeNT UW w najbliższy czwartek 2 czerwca o godz. 12.00, w sali 0142.

Seminarium Wydziałowe 31.05.2017
24 maja 2017

31 maja 2017 (środa), o 13:30,

Prof. GILLES GUICHARD