Seminarium CeNT 15.11.2018
14 listopada 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi Dr. Alexander Schug, zatytułowany „Simulating the molecular machinery of life”.
Wykład odbędzie się 15 listopada o godz.12:00 w budynku CeNT w auli 00.142.

Proszę zwrócić uwagę, że na seminarium w tym tygodniu zapraszamy Państwa w czwartek, czyli jutro.

Seminarium CeNT 9.11.2018
31 października 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Peter’a Virnau zatytułowany „Knots in DNA, Chromosomes and Polymer Melts”.
Wykład odbędzie się 9 listopada o godz.12:00 w budynku CeNT.

Seminarium CeNT 24.10.2018
19 października 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Iana Collinson’a, zatytułowany „Mechanism of protein translocation through the bacterial Sec machinery”.
Wykład odbędzie się 24 października (środa) o godz.12:00 w budynku CeNT.

Seminarium Wydziałowe 24.10.2018
16 października 2018

Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na SEMINARIUM WYDZIAŁOWE

24 października 2018 (środa), o 15:00,

Dr PIOTR ROSZKOWSKI
(Wydział Chemii i Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego)

wygłosi wykład
„Otrzymywanie i zastosowanie chiralnych monotosylowanych 1,2-dwuamin w syntezie asymetrycznej”

Serdecznie zapraszam Pracowników, Doktorantów i Studentów Wydziału Chemii, oraz inne zainteresowane osoby.

Seminarium CeNT 18.10.2018

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Marka Tchórzewskiego, zatytułowany „The ribosomal GTPase-associated center as regulatory element modulating ribosomal modus operandi”.
Wykład odbędzie się 18 października o godz.12:00 w budynku CeNT.

Seminarium Wydziałowe 18.10.2018
12 października 2018

18 października 2018 (czwartek), o 15:15,
w Sali im. Marii Skłodowskiej-Curie (I piętro, obok Dziekanatu)

Prof. ULRICH KORTZ
(Department of Life Sciences and Chemistry, Jacobs University, Bremen, Niemcy)

wygłosi wykład
„Polyoxometalates for Applications in Catalysis and Energy”

Seminarium CeNT 12.10.2018
09 października 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Jose Luis Ferran, zatytułowany „Brain induced changes in motor responses and fat tissue content during a forced exercise program in rodents”.
Wykład odbędzie się 12 października o godz.12:00 w budynku CeNT.

Seminarium Wydziałowe 11.10.2018
05 października 2018

11 października 2018 (czwartek), o 15:00,

Prof. RICHARD J. SPONTAK
(Departments of Chemical and Biomolecular Engineering, and Materials Science and Engineering, North Carolina State University, USA)

wygłosi wykład
„Directed Self-Assembly of Block Copolymers as a Route to Novel Hierarchical Superstructures”

Seminarium Wydziałowe 10.10.2018
03 października 2018

10 października 2018 (środa), o 15:00,

Prof. NICHOLAS J. STONE
(Oxford University, UK, and University of Tennessee, Knoxville, USA)

wygłosi wykład
„Recommended Values of Nuclear Moments – the need for improved calculation involving multi-electron-system computation”

Seminarium CeNT 28.09.2018
26 września 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Tomasza J. Nowakowskiego, (University of California, San Francisco) zatytułowany „Area-Specific Excitatory Neuron Development in the Human Cerebral Cortex”.
Wykład odbędzie się 28 września o godz. 12:00 w budynku CeNT.