Aktualności/terminy

Aktualności

III tura kwalifikacji ERASMUS+ na studia (tylko w semestrze zimowym) – termin składania dokumentów – 29 października 2018 – więcej informacji w załączonym pliku i u koordynatora programu.

Dodatkowy nabór na wyjazdy na studia do Izraela, THE HEBREW UNIVERSITY OF JERUSALEM realizowanych w ramach programu Erasmus w najbliższym roku akademickim 2018/2019 semestr letni – projekt KA107 edycja 2017. Dostępne są 2 stypendia – TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW – DO 23.10.2018.

Wyjazdy na studia w roku akademickim 2018/18-harmonogram działań

• spotkanie organizacyjne – grudzień 2018, Strefa Studencka pod Tarasem

Bieżących informacji udziela koordynator programu w godzinach dyżuru lub po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Szczegółowa lista uczelni, z którymi Wydział Chemii ma podpisane umowy bilateralne zawierająca informację o liczbie wolnych miejsc (w przypadku studentów określająca również wymagany stopień studiów)

„Lista aktualnych umów dwustronnych Wydziału Chemii UW” ]