Dzień Otwarty UW 2022 [RELACJA]

W tym roku Dzień Otwarty UW odbył się stacjonarnie. 23 kwietnia na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 na kandydatów czekali przedstawiciele wszystkich uczelnianych jednostek, a także uniwersyteckich biur, samorządów, kół naukowych i organizacji studenckich. Wydział Chemii UW również uczestniczył w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Chemii odpowiadali na wszystkie pytania o zasady rekrutacji na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie oraz przedstawiali ofertę edukacyjną. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Uniwersytet Warszawski z myślą o swoich przyszłych studentach zorganizował Dzień Otwarty, podczas którego można było zapoznać się z ofertą studiów oraz zasadami rekrutacji, a także odwiedzić stoiska informacyjne, przygotowane przez poszczególne wydziały i jednostki. Na miejscu byli też przedstawiciele Samorządu Studentów i organizacji studenckich, a także kół naukowych czy Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Odpowiedzi na pytania udzielało także Biuro ds. Rekrutacji.

DOKO na Ochocie

Osoby zainteresowane kierunkami ścisłymi i przyrodniczymi mogą wziąć udział również w Dniu Odkrywców Kampusu Ochota UW, podczas którego będzie można uczestniczyć w wykładach z efektownymi pokazami, samodzielnie przeprowadzić eksperymenty naukowe, a także zwiedzić laboratoria.

DOKO UW to wspólna inicjatywa wydziałów: Biologii, Chemii, Geologii oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Centrum Nowych Technologii, Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, a także Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 11 czerwca o godz. 11.00 na Kampusie Ochota Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Żwirki i Wigury 93. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie.

Więcej informacji >>>

Rekrutacja na UW

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UW rozpocznie się 6 czerwca i potrwa do 5 lipca. Wyniki ogłoszone zostaną 19 lipca. Rekrutacja prowadzona jest przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Zainteresowani studiami na UW mogą zapoznać się z ofertą studiów oraz terminami i zasadami rekrutacji na rok akademicki 2022/2023, które znajdują się w systemie IRK.

Informacje dotyczące rekrutacji znajdują się również na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY REKRUTACYJNEJ WYDZIAŁU CHEMII UW: 

http://www.chem.uw.edu.pl/rekrutacja/

http://www.chem.uw.edu.pl/admissions/

 


Data publikacji: 23 kwietnia 2022

Data ostatniej modyfikacji: 14 maja 2022