KROK IV – ODBIÓR WYNIKÓW

Wynik testu będzie dostępny dla pacjenta po maksymalnie 3 dniach roboczych od pobrania wymazu na stronie: https://wyniki.warsawgenomics.pl/.

Po wpisaniu numeru zlecenia (z wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia testu na SARS-CoV-2) oraz numeru PESEL (lub nr dokumentu tożsamości w przypadku osób, które nie posiadają numeru PESEL) możliwe będzie pobranie podpisanego, autoryzowanego wyniku badania (wydruk, pobranie na własne urządzenie elektroniczne).

Zniżka na test RT-PCR dla członków rodziny pracownika i doktoranta UW

Pracownik i doktorant UW, który weźmie udział w badaniu, otrzyma od WARSAW GENOMICS zniżkę na 4 testy RT-PCR do wykorzystania przez członków jego rodziny. Kwota zniżki to 89 zł, a koszt testu dla członka rodziny to 350 zł. Maksymalnie 4 osoby z rodziny pracownika i doktoranta UW mogą skorzystać ze zniżki. Członkowie rodziny mogą wykorzystać zniżkę zlecając badanie na: https://badamygeny.pl/zamow.

Jak otrzymać kod zniżkowy na badanie dla członków rodziny?

Kod ze zniżką można otrzymać w mailu od Warsaw Genomics, potwierdzającym rejestrację na bezpłatny test RT-PCR w kierunku aktywnego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W mailu zawarty będzie kod zniżkowy na badanie członków rodziny oraz szczegółowa instrukcja, jak z niego skorzystać.