Kursy online dla studentów i doktorantów 4EU+

Uniwersytet Warszawski przygotował na semestr letni 2020/2021 ponad 100 kursów online dla studentów i doktorantów Sojuszu 4EU+. Rekrutacja zacznie się 1 lutego i potrwa do 14 marca.

Studenci i doktoranci sześciu uczelni członkowskich Sojuszu 4EU+ Alliance (Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Karola, Uniwersytetu w Heidelbergu, Uniwersytetu Sorbońskiego, Uniwersytetu w Kopenhadze i Uniwersytetu w Mediolanie) mogą skorzystać z oferty ponad 100 kursów przygotowanych przez UW na semestr letni 2020/2021. 

Zajęcia będą związane z tematyką czterech programów flagowych 4EU+ (tzw. flagshipów). Wśród propozycji znajdują się m.in.: antropologia współczesności Czech, polskie hity filmowe, uczenie maszynowe, etyka środowiskowa czy ćwiczenia z języka niemieckiego. 

 

Pełna lista kursów oferowanych przez UW dla studentów i doktorantów Sojuszu 4EU+ w semestrze letnim 2020/2021 >>

Rekrutacja rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 14 marca. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

O przyjęciu na kurs decydować będzie kolejność zgłoszeń i/lub zgoda prowadzącego zajęcia. Wymagane jest potwierdzenie statusu studenta uczelni członkowskiej Sojuszu 4EU+ (poprzez przesłanie skanu legitymacji studenckiej lub zaświadczenia o statusie studenta).

 

Przewodnik po procedurze rekrutacji na kursy UW dla studentów i doktorantów 4EU+ (EN) >>

 

Większość zajęć rozpocznie się 22 lutego.
Swoją ofertę dla studentów 4EU+ planuje też niedługo przedstawić Uniwersytet Mediolański.

 

Online course offer for 4EU+ students

 

Źródło: www.uw.edu.pl


Data publikacji: 28 stycznia 2021

Data ostatniej modyfikacji: 28 stycznia 2021