19.12.2020

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 20 lat.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych.

Jest to również okazja do wspólnego spotkania online, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.

W tym roku dla naszych uczestników przygotowaliśmy nowość!

Podczas Konferencji studenci i doktoranci będą mieli możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie krótkich wystąpień (short com). W trakcie konferencji będą miały także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików.

Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

W tym roku, w związku z trwającą pandemią, zapraszamy Państwa na odświeżoną, dedykowaną platformę Google Meet. W tym roku ograniczyliśmy również znacząco ilość miejsc, aby zapewnić kameralny charakter konferencji.

Rejestracja rozpocznie się 16 listopada i potrwa do końca miesiąca (30/11). Pierwszeństwo rejestracji mają członkowie PTChem.

Zapraszamy do śledzenia naszych stron:

https://www.facebook.com/events/2756564804555681/

www.ssptchem.pl

www.ssptchemzjazdy.ptchem.pl

Zarząd Sekcji Studenckiej PTChem


Data publikacji: 20 listopada 2020

Data ostatniej modyfikacji: 21 listopada 2020