Oferta pracy dla stydendysty/ki w projekcie OPUS 16 NCN
15 października 2020

Oferta zatrudnienia stypendysty/ki w projekcie badawczym OPUS 16 finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki pt. „Oddziaływania statyn z błonami biologicznymi – implikacje dla poszukiwań bezpiecznego systemu dostarczania leku”. Kierownik projektu: prof. dr hab. Renata Bilewicz. Termin przesyłania dokumentów upływa 30 października 2020 roku. Więcej informacji >> pdf

Zawieszenie zajęć ze studentami w kontakcie od 16.10 do 25.10.2020 r.

15 października 2020 r.

W związku z niestabilną sytuacją epidemiczną oraz wprowadzeniem od soboty w Warszawie strefy czerwonej, podejmuję decyzję o zawieszeniu zajęć ze studentami w kontakcie (również na laboratoriach studenckich) w okresie od 16 do 25 października 2020 r.

Zajęcia objęte poprzednim ogłoszeniem (wykłady, ćwiczenia, proseminaria i seminaria) odbywają się w trybie zdalnym.

Prodziekan ds. studenckich: prof. dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga

Publikacja w Angewandte Chemie 2020 „Non‐Stationary Complementary Non‐Uniform Sampling (NOSCO NUS) for Fast Acquisition of Serial 2D NMR Titration Data”