Dr hab. Wiktor Lewandowski finalistą 20. edycji Nagród Naukowych POLITYKI

W aktualnym numerze POLITYKI z 16 września (38/2020) oraz na stronie www.polityka.pl/stypendia ogłoszona została lista piętnastu finalistów jubileuszowych, dwudziestych Nagród Naukowych POLITYKI.

WŚRÓD TEJ WYJĄTKOWEJ PIĘTNASTKI SĄ OSOBY ZWIĄZANE Z UNIWERSYTETEM WARSZAWSKIM, SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ LISTĄ FINALISTÓW.

Kto spośród nich otrzyma pięć stypendiów, a kto dziesięć nagród finałowych, ogłoszone zostanie we wtorek 20 października po południu w wydaniu cyfrowym POLITYKI (a w wydaniu papierowym dzień później).

NAUKI ŚCISŁE
DR HAB. WIKTOR LEWANDOWSKI – Wydział Chemii, Uniwersytet Warszawski – CHEMIA

Fundacja Tygodnika POLITYKA od 2001 roku prowadzi program stypendialny skierowany do młodych naukowców „Zostańcie z nami!” – od 2011 pod nazwą Nagrody Naukowe POLITYKI. Poprzez akcję prowadzoną na łamach tygodnika POLITYKA promuje wartościowy wzór kariery na przekór popkulturowym trendom, akcentując intelekt, pracowitość i nietuzinkowość.

20 edycji programu to już 332 wybitnych naukowców, w ręce których, dzięki pomocy partnerów finansowych oraz czytelników tygodnika Polityka, którzy wpłacali na akcję 1%, przekazane zostanie 6 637 000 zł.

Więcej o składzie Kapituł i programie na stronie: WWW.POLITYKA.PL/STYPENDIA

Fundatorami Nagród Naukowych POLITYKI w roku 2020 są:

  • Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej
  • Laboratorium Kosmetyczne DR IRENA ERIS
  • Grupa Nowy Styl
  • oraz czytelnicy POLITYKI, którzy przekazali swój 1% podatku dochodowego na fundusz stypendialny.

Serdecznie gratulujemy!


Data publikacji: 16 września 2020

Data ostatniej modyfikacji: 16 września 2020