Rozpoczęcie zajęć w ramach Akademii Liderów

Akademia Liderów to nowy program rozwoju kompetencji skierowany do pracowników administracji UW. Pierwsze zajęcia online rozpoczną się na początku października.

Akademia Liderów to program skierowany do osób, które na uczelni kierują biurami, jednostkami, sekcjami lub mogą pełnić taką rolę w przyszłości.

Pierwsze zajęcia online dla osób, które zadeklarowały w ankiecie dotyczącej przyszłości Akademii Liderów chęć odbycia połowy zajęć w takim trybie rozpoczną się na początku października.

Trenerzy przygotowali warsztaty w formie zdalnej, obejmujące sześć bloków tematycznych – każdy w wymiarze ośmiu godzin dydaktycznych, stanowiących połowę zaplanowanych zajęć w ramach Akademii Liderów. Pozostałe warsztaty – w tym wyjazdowe – odbędą się, w miarę możliwości, w formie stacjonarnej.

Rejestracja do grup zostanie otwarta w środę, 16 września, o godz. 14.00. Planowane jest utworzenie trzech grup, liczących 12-14 uczestników. Zajęcia będą się odbywać co 3-4 tygodnie. Szczegółowy harmonogram z kodem dostępu do grupy i pozostałe informacje zostaną przekazane mailowo, rano w dniu rejestracji.

Kontakt
Pytania dotyczące Akademii Liderów online prosimy kierować do p. Agnieszki Leśniewskiej, pod numerem telefonu: 600 349 072.

 

Źródło: www.uw.edu.pl


Data publikacji: 15 września 2020

Data ostatniej modyfikacji: 15 września 2020