Film z udziałem prof. Jolanty Choińskiej-Miki

Podobnie jak dwaj pozostali prorektorzy, prof. Jolanta Choińska-Mika kieruje słowo do społeczności uniwersyteckiej. Prorektor ds. dydaktycznych i jakości kształcenia porusza problem organizacji roku akademickiego i ewentualnych zmian w harmonogramie rekrutacji, spowodowanych nadzwyczajną sytuacją.

Do obejrzenia materiału zachęcamy szczególnie obecnych i przyszłych studentów, a także wszystkich, którzy chcieliby zadać pani prorektor pytania dotyczące kształcenia w obecnych warunkach. W nagraniu, które publikujemy, prof. Choińska-Mika zaprasza wszystkich zaangażowanych w organizację zdalnej dydaktyki na spotkanie online, które odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 12.00.

„Poważnie liczymy się z możliwością przesunięcia sesji letniej, tak by można było nadrobić zaległości. Analizujemy różne warianty, szukając tego optymalnego”.

„Terminy sesji rekrutacyjnej na studia pierwszego stopnia, na studia magisterskie zależą w dużej mierze od terminów matur. Jeśli te będą przesunięte, my również skorygujemy swoje plany”.

 

 

Źródło: www.uw.edu.pl


Data publikacji: 27 marca 2020

Data ostatniej modyfikacji: 28 marca 2020