Prorektor Andrzej Tarlecki o aktualnych sprawach administracyjno-organizacyjnych

W związku z nietypową sytuacją, w jakiej się znajdujemy, prof. Andrzej Tarlecki opowiada w krótkim filmie o aktualnych sprawach administracyjno-organizacyjnych. Prorektor ds. kadrowych i polityki finansowej porusza kwestie wypłat wynagrodzeń i stypendiów, innych spraw pracowniczych, realizacji spraw formalnych związanych z działalnością naukową i funkcjonowania kwestury.

 

„W najbliższych dniach, jak co miesiąc, w zwykłych terminach, otrzymacie państwo należne pensje. Podobnie, zgodnie z planem, realizowane są wypłaty wszystkich stypendiów, świadczeń socjalnych, wynagrodzeń na podstawie umów cywilno-prawnych, wynagrodzeń z projektów badawczych”.

„Wszelkie sprawy konkursów, nowych zatrudnień, awansów, przedłużeń zatrudnienia (…) są procedowane przez Biuro Spraw Pracowniczych”.

„Bardzo, bardzo serdecznie państwu dziękuję za zaangażowanie w tę pracę, za zdalne formy uczenia, studentom za zdalne formy uczenia się, za badania prowadzone poza miejscem pracy, administracji za pracę zdalną, ale sprawną i skuteczną”.

 

 

Źródło: www.uw.edu.pl


Data publikacji: 26 marca 2020

Data ostatniej modyfikacji: 28 marca 2020