Drogie Studentki i Drodzy Studenci

Chciałam Państwa poinformować o intensywnych działaniach kadry dydaktycznej, która przygotowuje szereg zajęć w trybie zdalnym. Na wiele z nich już zostaliście zaproszeni. A niektóre nawet już się odbyły. Najpóźniej w poniedziałek (23.03.2020) na stronie WCh będzie dostępna lista oferowanych zajęć w wyżej wymienionym systemie.

Jeżeli mają Państwo ograniczenia w uczestnictwie zdalnym w zajęciach proszę o pilne poinformowanie mnie o takich problemach wysyłając informację na adres prodziekan.ds.studenckich@chem.uw.edu.pl. W treści proszę podać, o które zajęcia chodzi i opisać ograniczenie w dostępie.

Osobiście jestem optymistką i wiem, że damy radę. Jestem przekonana, że Państwo i Wykładowcy zadbają o poziom zdalnych zajęć. Mam też świadomość, że może trzeba będzie uelastycznić sesję i odrabianie zajęć praktycznych, takich jak laboratoria, warsztaty i projekty studenckie.

Marzy mi się, aby te zajęcia, które ruszyły lub ruszą w trybie zdalnym w przyszłości „odblokowały” kalendarz dla tych, których w tym wariancie nie udało się zrealizować lub tylko częściowo zostały zrealizowane.

Podstawą dobrej edukacji chemii są jednak zajęcia praktyczne. Ale o tym pomyślimy, jak będzie więcej danych, co do potencjalnych scenariuszy najbliższych tygodni.

Chciałam Państwa poinformować, że jestem na bieżąco w kontakcie z naszym Dziekanem, dziekanami z tzw. Kampusu Ochota oraz Panią Rektor prof. Jolantą Choińską-Mika. W tym gronie toczy się dyskusja i staramy się wypracować rozwiązania. Praktycznie każdego dnia przychodzą informacje od Pani Rektor, którymi reguluje i rozstrzyga nasze działania. Proszę pamiętać, że jej rozporządzenia mogą się zmienić z dnia na dzień. Dynamika sytuacji jest wysoka.

Proszę uwzględnić, że dziekanat studencki pracuje zdalnie, oznacza to, że funkcjonujemy w systemie elektronicznego obiegu dokumentów. Jakiekolwiek pytania lub informacje proszę przesyłać na adresy emaliowe podane na stronie wydziałowej w zakładce STUDENCI. Państwa emaile z podaniem lub skanem powinny być z domeny student.uw.edu.pl. Chodzi tu o bezpieczeństwo przetwarzania Państwa danych.

List otwarty do studentów WCh – do pobrania

Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę miłej pracy.

Beata Krasnodębska-Ostręga


Data publikacji: 19 marca 2020

Data ostatniej modyfikacji: 07 kwietnia 2020