DKMS 2.12.2019 WCh
01 grudnia 2019

#DKMS Podaruj Prezent z Krwi i Kości! 🎅
Grudzień to czas dawania prezentów, podarujmy ten najważniejszy – szansę na uratowanie życia 💝🎁
Już jutro po raz kolejny na naszym Wydziale odbędzie się rejestracja potencjalnych Dawców komórek macierzystych. Wszystko to, by pomóc Pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Wolontariuszy znajdziecie w holu w godzinach:
➡️9:30 – 15:30⬅️

Rejestracja to tylko klika minut, polega na:
– przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego,
– pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka,
– wypełnieniu formularza rejestracyjnego z podstawowymi danymi osobowymi.

Więcej informacji znajdziecie na www.dkms.pl

PlanszUWki mikołajówki! 5.12.2019

Warto sprawiać sobie nieoczekiwane prezenty, szczególnie z takiej okazji jaką są Mikołajki ☺️🎅 W ramach przerwy od nauki, wykładów i pisania sprawek Samorząd Studentów Wydziału Chemii przygotował dla Was specjalny wieczór – kolejną edycję tak lubianych przez Was chemicznych planszUWek! 🤪 Będzie mnóstwo dobrej zabawy, uśmiechu i zaciętych rozgrywek. Wpadnij na partyjkę swoich ulubionych gier planszowych!

🎲 Gier będzie naprawdę dużo, ale jeśli nadal boisz się, że zabraknie twojej ulubionej – to śmiało możesz wziąć ją ze sobą! 🎲
Zabierajcie też ze sobą znajomych, rodzinę czy psa i spędźmy ten wieczór razem 🤗

Widzimy się już
0️⃣5️⃣.1️⃣2️⃣